Zenei programok

Tisza színpad (Tisza szálló előtt)PálinKaLand színpad (Tisza Park)Park színpad (Tisza Park)Maláta színpad (Tiszai hajósok tere)
Kedd
18:30 Folk a Móka
20:30 Nico et sa Fugére (FR)
19:30 Aurevior
23:00 Psycho Mutants
18:30 Takács Vilmos - Vilkó
22:00 Delaney Davidson (NZ)
19:30 Kisördög
21:00 Krakow street Band (PL)
22:45 Hooten Hallers (USA)
Szerda
18:30 Karácsony János
20:30 Wallace (FR)
19:30 Krokodill
23:00 Holy Chicks
18:30 ZAP (AUS, GR)
22:00 Krakow Street Band (PL)
19:30 Pintér Petra és Tóth Levente
21:00 The Mabon Dawud Republic
22:45 Nico et sa Fugére (FR)
Csütörtök
18:30 Folk a Móka
20:30 Faut qu’ca guinche (FR)
19:30 Siklósi Örs (AWS)
23:00 Nuju (I)
18:30 Nico et sa Fugére (FR)
22:00 Papaver Cousins
19:30 Jumping Matt and his Combo feat Custom Big Band
21:00 Wallace (FR)
22:45 Selfish Murphy (Erdélyország)
Péntek
18:30 Szantál
20:30 Swing á la Django
23:50 Selfish Murphy (Erdélyország)
19:30 ZAP (AUS,GR)
23:00 Wallace (FR)
18:30 Swing in the Park
22:00 I am Soyuz
23:50 Nuju (I)
19:30 Musicum
21:00 Roy és Ádám Trió
22:45 Faut qu’ca guinche (FR)
Szombat
18:30 ZAP (AUS, GR)
20:30 Jónás Vera Experiment
23:50 Woodoo Papa
19:30 Shaibo
23:00 Folk on 45
18:30 Ellas Duó
22:00 Takács Noémi / Noémo
23:50 Faut qu’ca guinche (FR)
19:30 Folk a Móka
21:00 Queentett
22:45 Nuju (I)
Tisza színpad (Tisza szálló előtt)

Kedd

18:30 Folk a Móka
20:30 Nico et sa Fugére (FR)

Szerda

18:30 Karácsony János
20:30 Wallace (FR)

Csütörtök

18:30 Folk a Móka
20:30 Faut qu’ca guinche (FR)

Péntek

18:30 Szantál
20:30 Swing á la Django
23:50 Selfish Murphy (Erdélyország)

Szombat

18:30 ZAP (AUS, GR)
20:30 Jónás Vera Experiment
23:50 Woodoo Papa
PálinKaLand színpad (Tisza Park)

Kedd

19:30 Aurevior
23:00 Psycho Mutants

Szerda

19:30 Krokodill
23:00 Holy Chicks

Csütörtök

19:30 Siklósi Örs (AWS)
23:00 Nuju (I)

Péntek

19:30 ZAP (AUS,GR)
23:00 Wallace (FR)

Szombat

19:30 Shaibo
23:00 Folk on 45
Park színpad (Tisza Park)

Kedd

18:30 Takács Vilmos - Vilkó
22:00 Delaney Davidson (NZ)

Szerda

18:30 ZAP (AUS, GR)
22:00 Krakow Street Band (PL)

Csütörtök

18:30 Nico et sa Fugére (FR)
22:00 Papaver Cousins

Péntek

18:30 Swing in the Park
22:00 I am Soyuz
23:50 Nuju (I)

Szombat

18:30 Ellas Duó
22:00 Takács Noémi / Noémo
23:50 Faut qu’ca guinche (FR)
Maláta színpad (Tiszai hajósok tere)

Kedd

19:30 Kisördög
21:00 Krakow street Band (PL)
22:45 Hooten Hallers (USA)

Szerda

19:30 Pintér Petra és Tóth Levente
21:00 The Mabon Dawud Republic
22:45 Nico et sa Fugére (FR)

Csütörtök

19:30 Jumping Matt and his Combo feat Custom Big Band
21:00 Wallace (FR)
22:45 Selfish Murphy (Erdélyország)

Péntek

19:30 Musicum
21:00 Roy és Ádám Trió
22:45 Faut qu’ca guinche (FR)

Szombat

19:30 Folk a Móka
21:00 Queentett
22:45 Nuju (I)
KIEMELT TÁMOGATÓINK
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata Emberi Er?források Minisztériuma Alfa Nova
Nemzeti Kultúrális Alap Stadler Energott

TOVÁBBI TÁMOGATÓINK
McHale Le Bélier New York Café & Bistro NHSZ Szolnok
Szolnoki Sportcentrum Amadeus Rádió Aktív Rádió Hangfoglaló K-Project Ingatlanfejlesztő Kft.

Hegedűs Csőszerelvény és Fűtéstechnikai Kft. HCA Holland colours szoljon.hu