Zenei programok

Park színpad (Tisza Park kör)Maláta színpad (Tiszai hajósok tere)Parkoló Lakókocsi (Tisza park)Foci EB park(Tisza szálló mellett)PARKOLÓ délutáni parkprogramok
Szerda
16:30 A királykisasszony cipője - a Tiszavirág Bábcsoport előadása
20:15 Aranyakkord
23:00 Bob Wayne (USA)
19:00 nincs kilincs - aztaQ'24 Tehetségkutató Verseny különdíjas zenekara
20:45 Németh Juci és G.Szabó Hunor
22:30 Martin Harley (UK)
18:45 Fesztivál nyitása - Sóki Ferenc tárogatóművész
19:00 Raquel Romeo (I)
21:45 Cserihanna
18:00 Magyarország - Németország EB mérkőzés
21:00 Skócia - Svájc EB mérkőzés
16:30 A királykisasszony cipője - a Tiszavirág Bábcsoport előadása a Park színpadon
17:00 TISZAVIRÁG FELVONULÁS Kossuth tér - Szapáry utca - Sóház utca - Zoulnok ispán szobor
17:30 Tiszavirág Összetáncoló - a Néptánc felvonulás záró helyszíne a Zoulnok ispán szobor előtti terület
Csütörtök
17:00 Pódiumbeszélgetés
18:15 45 perc a Föld körül - az Ádám Jenő Zeneiskola bemutatkozása
20:15 Szlimmy
23:00 Mandalamarra (I)
19:00 Raquel Romeo (I)
20:45 Vibe Changers (7s x Random Trip )
22:30 Bob Wayne (USA)
19:00 Tiszavirág Folk Jam - Bakos Banda
21:45 Martin Harley (UK)
18:00 Dánia - Anglia EB mérkőzés
21:00 Spanyolország - Olaszország EB mérkőzés
16:00 Múltidéző séta Bajnai Zsolttal a Zolulnok ispán szobortól
16:30 Mikropódium bábszínház eladása
Péntek
17:00 Pódiumbeszélgetés: Tisza Klub interaktív előadása a Tisza vizi parányairól, a tiszavirágzásról
20:15 Raquel Romeo (I)
22:45 Martin Harley (UK)
19:00 The Sunseekers
20:45 Lovas Juci és a Frász
22:30 Mandalamarra (I)
23:59 Juhász Zoli
19:00 Géem
21:30 Ring of Cash (Fr)
23:59 Bob Wayne (USA)
18:00 Lengyelország - Ausztria EB mérkőzés
21:00 Hollandia - Franciaország EB mérkőzés
15:00 Tiszavirág kerékpártúra a Maláta tértől
17:00 Interaktív előadás a Tisza vizi parányairól, a tiszavirágzásról a park színpadnál
21:00 Kérészek búcsúztatása - mécsesúsztatás a Tiszán - szervezés alatt
Szombat
17:00 Pódiumbeszélgetés - szabályok és szokások a vizen és víz mellett
20:15 Szűcs Krisztián Akusztik Duó
22:45 Ring of Cash (FR)
19:00 Street Sixteen
20:45 Selah Vie
22:30 Magashegyi Underground
23:59 IDEA
17:00 Tiszavirágok c gyermekkönyv bemutatója // Madarász Éva író - olvasó találkozó
19:00 Martin Harley (UK)
21:30 Raquel Romeo (I)
23:59 Mandalamarra (I)
18:00 Törökország - Portugália EB mérkőzés
21:00 Belgium - Románia EB mérkőzés
10:00 Érdekes Szolnok - városnéző séta // Tourinform Iroda Szolnok
11:00 Tiszai kenutúra Dobapusztáról // FitTourist
14:00 „Jövőbe lövő” a Tintaló Társulás interaktív játéka 14-20h
14:00 Hungarikum kalandjáték 14-18:00h
14:00 Bagossy Sándor keramikusművész kézműves foglalkozása 14-20:00h
16:00 Tiszavirágok c gyermekkönyv bemutatója
Park színpad (Tisza Park kör)

Szerda

16:30 A királykisasszony cipője - a Tiszavirág Bábcsoport előadása
20:15 Aranyakkord
23:00 Bob Wayne (USA)

Csütörtök

17:00 Pódiumbeszélgetés
18:15 45 perc a Föld körül - az Ádám Jenő Zeneiskola bemutatkozása
20:15 Szlimmy
23:00 Mandalamarra (I)

Péntek

17:00 Pódiumbeszélgetés: Tisza Klub interaktív előadása a Tisza vizi parányairól, a tiszavirágzásról
20:15 Raquel Romeo (I)
22:45 Martin Harley (UK)

Szombat

17:00 Pódiumbeszélgetés - szabályok és szokások a vizen és víz mellett
20:15 Szűcs Krisztián Akusztik Duó
22:45 Ring of Cash (FR)
Maláta színpad (Tiszai hajósok tere)

Szerda

19:00 nincs kilincs - aztaQ'24 Tehetségkutató Verseny különdíjas zenekara
20:45 Németh Juci és G.Szabó Hunor
22:30 Martin Harley (UK)

Csütörtök

19:00 Raquel Romeo (I)
20:45 Vibe Changers (7s x Random Trip )
22:30 Bob Wayne (USA)

Péntek

19:00 The Sunseekers
20:45 Lovas Juci és a Frász
22:30 Mandalamarra (I)
23:59 Juhász Zoli

Szombat

19:00 Street Sixteen
20:45 Selah Vie
22:30 Magashegyi Underground
23:59 IDEA
Parkoló Lakókocsi (Tisza park)

Szerda

18:45 Fesztivál nyitása - Sóki Ferenc tárogatóművész
19:00 Raquel Romeo (I)
21:45 Cserihanna

Csütörtök

19:00 Tiszavirág Folk Jam - Bakos Banda
21:45 Martin Harley (UK)

Péntek

19:00 Géem
21:30 Ring of Cash (Fr)
23:59 Bob Wayne (USA)

Szombat

17:00 Tiszavirágok c gyermekkönyv bemutatója // Madarász Éva író - olvasó találkozó
19:00 Martin Harley (UK)
21:30 Raquel Romeo (I)
23:59 Mandalamarra (I)
Foci EB park(Tisza szálló mellett)

Szerda

18:00 Magyarország - Németország EB mérkőzés
21:00 Skócia - Svájc EB mérkőzés

Csütörtök

18:00 Dánia - Anglia EB mérkőzés
21:00 Spanyolország - Olaszország EB mérkőzés

Péntek

18:00 Lengyelország - Ausztria EB mérkőzés
21:00 Hollandia - Franciaország EB mérkőzés

Szombat

18:00 Törökország - Portugália EB mérkőzés
21:00 Belgium - Románia EB mérkőzés
PARKOLÓ délutáni parkprogramok

Szerda

16:30 A királykisasszony cipője - a Tiszavirág Bábcsoport előadása a Park színpadon
17:00 TISZAVIRÁG FELVONULÁS Kossuth tér - Szapáry utca - Sóház utca - Zoulnok ispán szobor
17:30 Tiszavirág Összetáncoló - a Néptánc felvonulás záró helyszíne a Zoulnok ispán szobor előtti terület

Csütörtök

16:00 Múltidéző séta Bajnai Zsolttal a Zolulnok ispán szobortól
16:30 Mikropódium bábszínház eladása

Péntek

15:00 Tiszavirág kerékpártúra a Maláta tértől
17:00 Interaktív előadás a Tisza vizi parányairól, a tiszavirágzásról a park színpadnál
21:00 Kérészek búcsúztatása - mécsesúsztatás a Tiszán - szervezés alatt

Szombat

10:00 Érdekes Szolnok - városnéző séta // Tourinform Iroda Szolnok
11:00 Tiszai kenutúra Dobapusztáról // FitTourist
14:00 „Jövőbe lövő” a Tintaló Társulás interaktív játéka 14-20h
14:00 Hungarikum kalandjáték 14-18:00h
14:00 Bagossy Sándor keramikusművész kézműves foglalkozása 14-20:00h
16:00 Tiszavirágok c gyermekkönyv bemutatója
Főtámogató:
MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kiemelt támogató:
mercedes-benz manufacturing hungary kft Miniszterelnökség
BI-KA Logisztika Kft K-Projekt Stadler McHALE Szolnoki Sportcentrum
Médiapartner:
Szolnok TV Aktív Rádió